Наші легкоатлети здобули 12 нагород на чемпіонаті України серед спортсменів з вадами слуху

З 17 по 19 вересня в Харкові на базі стадіону «Динамо» відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів з вадами слуху.

Загалом у змаганнях взяло участь більше 160 спортсменів з 21 області України.

Донецький регіон був представлений 9 спортсменами, які здобули 12 медалей: 7 золотих, 4 срібні та 1 бронзову.

В метанні молоту на змаганнях не було рівних представникам Маріуполя Ксенії Ткачук та Данилу Саморокову. Друге місце в цій дисципліні посіла їх землячка Ірина Раєвська.

У бігових програмах медалі здобули виключно донеччани. Олександр Кузьменко був кращим на дистанціях 400 м і 800 м. Вікторія Агеєва також подолала 400 м першою, а в бігу на 800 м стала другою. Ярослав Насонов посів друге місце в бігу на 400 м, а третє – на 200 м.

«Золото» і «срібло» до кошика Донецької області поклав Юрій Кірюхін з Торезу – у штовханні ядра та метанні диску відповідно.

Ще одну срібну нагороду завоював Іван Денисов з Маріуполя в потрійному стрибку в довжину.