Спортсмени Донеччини завоювали 5 медалей на чемпіонаті України з дзюдо серед кадетів

З 11 по 14 вересня в Луцьку пройшов чемпіонат України з дзюдо серед юнаків та дівчат до 17 років.

У змаганнях взяло участь понад 400 дзюдоїстів 1997-1999 років народження з 25 регіонів нашої країни.

Протягом трьох днів чемпіонату визначалися найсильніші спортсмени в 16 вагових категоріях – по 8 серед юнаків та дівчат.

За підсумками змагань спортсмени Донецької області в загальнокомандному заліку посіли 4 місце, завоювавши 5 медалей: одну золоту, 3 срібних і одну бронзову.

Золоту медаль у ваговій категорії 70 кг виграла Софія Дарчук (Слов’янськ, ОКДЮСШ, тренер – Дмитро Ігнатенко).

Срібні нагороди здобули:

- у ваговій категорії 44 кг – Черемуха Морозова (Димитрове, ДЮСШ, тренер – Едуард Новіков);

- у ваговій категорії 81 кг – Кирило Лубе (Урзуф, СДЮСШОР, тренер – Сергій Іванов);

- у ваговій категорії +70 кг – Анастасія Аболенцева (Слов’янськ, ОКДЮСШ, тренер – Дмитро Ігнатенко).

«Бронза» у ваговій категорії 50 кг дісталася Станіславу Татарчуку (Димитрове, ДЮСШ, тренер – Едуард Новіков).