У Донецьку пройшов XXIV міжнародний турнір «Зірки жердини»

9 лютого на арені Палацу спорту «Дружба» в Донецьку на старт XXIV міжнародного турніру «Samsung-Зірки жердини» вийшли найсильніші стрибуни з жердиною із США, Німеччини, Росії, Греції, Фінляндії, Польщі, Бразилії, Куби, Швеції, Чехії, Франції, України.

Перемогу серед чоловіків завоював олімпійський чемпіон 2012 року француз Рено Лавіліньї – 5 м 85 см, на другому місці – Костадінос Філіппідес з Греції – 5 м 80 см, а третє місце з результатом 5 м 70 см поділили росіянин Сергій Кучеряну і Мальте Мохр з Німеччини.

У жінок кубинка Сільва Яріслі перемогла з результатом 4 м 76 см, що є новим національним рекордом, Анастасія Савченко посіла друге місце – 4 м 65 см, а третьою стала Ніколетта Каріакополу з результатом 4 м 60 см (новий рекорд Греції).

На жаль, донецькі спортсмени, які виступали на турнірі, – Максим Мазурик, Наталя Мазурик та Тимур Скорих – не потрапили до трійки призерів.