На Донеччині пройшла міжнародна юнацька велогонка «Дружба»

З 4 по 8 вересня по дорогах Азовського узбережжя пройшла міжнародна юнацька багатоденна велогонка «Дружба», присвячена 70-й річниці визволення Донбасу від фашистських загарбників.

У змаганнях взяли участь 80 спортсменів з Білорусії, Вірменії, Росії та України, вік яких – 15-16 років.

Маршрут гонки пролягав через міста і населені пункти Азов’я – Сєдове, Новоазовськ, Тельманове, Гусельщиково, Цибулеве, Кочкарське, Маркіно, Рози Люксембург, Широкине і Безіменне, а також наблизився до кордону України та Росії.

У командному заліку перемогу здобули велогонщики «Русь-1» (Росія), які домінували в гонці. Друге місце посіла команда «Кольс» (Київська область), третє – команда Донецької області-1-ДВУОР.

У особистому заліку перемогу здобув Петро Рикунов («Русь-1»), а його товариш по команді Азим Стародубцев посів 3 місце. Друге місце – у представника Вірменії Павла Степаняна.

У номінації «Активний гонщиик» перемогу здобув донеччанин Сергій Покінтеліца (команда Донецька область-1-ДВУОР, вихованець ОКДЮСШ «Колос», тренери – Міньковський Б.Д.- Татаренко В.В.). У номінації «гірський гонщик» – Данило Осадчий (Донецька області-1-ДВУОР, тренер – Татаренко В.В.). Приз кращого наймолодшого гонщика велогонки отримав Артур Борисенко (Донецька область-3-молодіжна, ОСДЮСШОР м. Донецьк,тренер – Красов В.Р.).

У церемонії нагородження, яка пройшла 8 вересня в Новоазовську – місці фінішу гонки, взяли участь видатні велосипедисти Донеччини: чемпіон світу Олександр Марковніченко, призери чемпіонатів Світу Євген Загребельний та Наталія Шипаєва.