На чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів і дівчат Донецька область посіла 2 загальнокомандне місце

6-7 лютого в легкоатлетичному манежі Національної академії банківської справи м. Суми на старт чемпіонату України в приміщенні вийшли юніори і дівчата 1994-95 років народження.

Результатом виступу для спортсменів Донецької області стало друге загальнокомандне місце, на першому – збірна команда Київської області.

В особистому заліку перше місце в бігу на 800 метрів посіла Олена Сидорська (Донецьк, ДВУОР-ШВСМ) – 2.10,78. Вона також фінішувала першою у складі естафетної команди 4х400 метрів серед дівчат разом з Анастасією Голеневою (Тельманівський район - Макіївка, ДВУОР-«Зарево»), Вікторією Ткачук (Донецьк, ДВУОР) і Аліною Пелегей (Артемівськ, ДВУОР) – 3.53,37.

Другі місця посіли: Вікторія Ткачук в бігу на 400 м – 55,98, В'ячеслав Швидкий (Горлівка, ДВУОР) в бігу на 60 м з/б – 8,09, Дар'я Лунякіна в бігу на 60 м – 7,85, естафетна юніорська команда 4х400 м у складі Артема Крупина (Тельманівський район, ДВУОР), Микити Колесникова (Донецьк, ДВУОР), Олексія Чіканова (Горлівка, ДВУОР) і Віталія Ожегова (Горлівка, КДЮСШ «Спартак») – 3.21,49.

На третіх позиціях закінчили змагання: Марина Царик (Донецьк, ДВУОР) в бігу на 1500 м – 4.43,08, Владислав Коротков (Горлівка, ДВУОР) у штовханні ядра – 17 м 49 см, Ганна Чубковцова (Донецьк, СДЮШОР № 8), Віктор Шевченко (Донецьк, СДЮШОР № 1).