На «Кубку Донецьк Сіті» представники клубу «ВікКорт» посіли два призових місця

3-10 лютого на кортах готельного комплексу «Вікторія» пройшов ХХІ Міжнародний юнацький турнір з тенісу «КУБОК ДОНЕЦЬК СІТІ».

Турнір проводиться під егідою Міжнародної федерації тенісу (ITF). У 2013 році турніру підвищили рівень, таким чином, уперше змагання мали високу другу категорію.

Учасниками турніру стали тенісисти з 31 країни світу, вік яких не перевищує 18 років.

3-4 лютого пройшли матчі кваліфікаційного турніру, 5-10 – матчі основного турніру. Фінали турніру проведено в неділю 10 лютого.

Від донецького клубу «ВікКорт» взяли участь 7 юнаків та 5 дівчат.

Серед дівчат 2 місце посіла новоспечена представниця «ВікКорту» – одеситка Олена Пласкіна.

Серед юнаків 1 місце завоював віккортовчанин Юрій Кривой в парі зі спортсменом з Німеччини.