Дата: 27 листопада 2016

Місце проведення : льодова арена "Альтаїр", Дружківка

Вдруге в поточному розіграші Української хокейної ліги донецький "Донбас" обіграв київських "Дженералз".

Вирішити результат зустрічі хазяям вдалося вже в першому періоді. Виконував соло Павло Большаков, який спочатку відкрив рахунок після передачі Єгора Єгорова, а потім встановив відмітку 3:0 ефектним кидком після пасу Шамиля Рамазанова.

Між двома точними кидками 77 номеру "Донбасу" відрізнився Олександр Победоносцев. Капітан дончан як з гармати вистрілив від синьої лінії і шайба рикошетом від шолома Андрія Татаренко влетіла в сітку.

У другому періоді донеччани продовжили контролювати хід гри і прогнозовано довели лічбу до розгромного. Спочатку Єгоров точним кидком завершив технічну перепасовку з Олегом Шафаренко, а потім Шамиль Рамазанов забив після розіграшу атаки за участю авторів перших двох голів Большакова і Победоносцева.

У третьому періоді "Донбас" зусиллями третьої ланки закинув ще раз - дубль оформив Рамазанов, якому асистував Єгоров.

Українська хокейна ліга. 22 тур.

"Донбас" Донецьк - "Дженералз" Київ - 6:0 (3:0, 2:0, 1:0).

Шайби: 1:0 Большаков (Єгоров), 02:10, 2:0 Победоносцев (Кочетков), 13:18, 3:0 Большаков (Рамазанов, Петрухно), 18:26, 4:0 Єгоров (Шафаренко), 22:15, 5:0 Рамазанов (Большаков, Победоносцев), 30:20, 6:0 Рамазанов (Єгоров), 51:31.

За інформацією прес-служби хокейного клубу "Донбас"