У Маріуполі завершився чемпіонат України зі стрибків у воду

22-25 листопада в Маріуполі в плавальному басейні «Нептун» проходив чемпіонат України зі стрибків у воду серед дівчат та юнаків 2005 року народження.

Участь у змаганнях брали 37 спортсменів – представники Донецької, Харківської, Луганської, Дніпропетровської, Запорізької областей та міста Київ.

Донеччина на чемпіонаті України була представлена ​​11-ма юними атлетами. У активі нашого регіону опинилося 4 медалі, які здобула вихованка Маріупольської КДЮСШ «Меотида» Олександра Левицька (тренер Марина Попова). У змаганнях із загальної фізичної підготовки вона була другою, а в стрибках з трампліну 1 метр і 3 метри, а також в стрибках з вишки здобула бронзові медалі.