Перша ланка ХК «Донбас» приносить п’яту перемогу над «Білим Барсом»

24 листопада в Дружківці на Льодовій арені «Альтаїр» у рамках Української хокейної ліги відбулася чергова зустріч «Донбасу» і «Білого Барса».

Уперше в історії цього протистояння «Білий Барс» зберігав свої ворота в недоторканності трохи більше двох періодів. Правда, набрати очки білоцерківцям це все одно не допомогло.

Своє маленьке диво команда Костянтина Буценка створила на 33-й хвилині, коли Ружников точним кидком по центру воріт реалізував відкладений штраф. Зберігати рахунок 0:1 гостям вдавалося до 33-ї секунди 41-ї хвилини. Після чого за справу взялися господарі.

Тричі донеччани забили зусиллями нападників першої ланки – зрівняв рахунок Віталій Лялька, вивів уперед – Євген Нікіфоров, а подвоїв перевагу – Микита Буценко. А потім по дублю записали на свій рахунок Олег Шафаренко і Мартиньш Яковлевс. До слова, для латвійського захисника «Донбасу» це був другий дубль у чемпіонаті України поспіль. У 20-му турі Яковлевс також двічі забив «Білому Барсу» на виїзді.

«Донбас» Донецьк – «Білий Барс» Біла Церква – 7:1 (0:0, 0:1, 7:0)

Шайби: 0:1 Ружников (Дворецький, Воронін), 32:10, 1:1 Лялька (Никифоров, Буценко), 40:33, 2:1 Никифоров, 43:15, 3:1 Буценко (Никифоров, Лялька), 47:28, 4:1 Яковлевс (Рамазанов, Вл.Алексюк), 49:44, 5:1 Шафаренко (Кочетков), 51:51-біл, 6:1 Шафаренко (Єгоров), 52:47, 7:1 Яковлевс (Рамазанов, Єгоров), 53:17.

Свій наступний матч у рамках Української хокейної ліги ХК «Донбас» проведе 27 листопада в Дружківці на Льодовій арені «Альтаїр» проти київських «Дженералз». Початок – о 13:00.