У Великоновосілківському районі визначили кращі футбольні команди

20 листопада на оновленому стадіоні «Колос» смт. Велика Новосілка пройшов фінал осіннього Кубку з футболу.

За звання чемпіона боролися чотири колективи-переможці відбіркових зональних змагань: збірна команда Краснополянської сільської ради, команда «Прометей» (смт. Велика Новосілка), команда «Макстрой» (Старомайорська сільська рада) та збірна команда Старомлинівської сільської ради.

Учасників змагань привітав голова Великоновосілківської районної ради Сергій Кирилов.

За підсумками напруженої і чесної боротьби кращою стала команда Краснополянської сільської ради. Переможці отримали пам’ятний кубок, медалі та цінні призи.

Також 20 листопада відбулося урочисте закриття чемпіонату району з футболу, який розпочався 5 травня та закінчився 6 листопада поточного року. Усього в змаганнях взяли участь понад 500 осіб з 13-ти команд основного складу та 11-ти команд дублюючого складу.

За підсумками районного чемпіонату серед основних складів переможцем став колектив «Прометей», який отримав грошову винагороду в розмірі 30 тис. грн. Друге місце посіла команда Краснополянської сільської ради, третє – команда «Зоря» (с. Завітне Бажання). Вони отримали 20 тис. грн. і 10 тис. грн. відповідно.

Щодо дублюючих складів, то перше місце виборола команда «Макстрой» (Старомайорська сільська рада) з виграшем у 15 тис. грн., друге – «Прометей» (10 тис. грн.), третє – збірна команда Краснополянської сільської ради (5 тис. грн.).