Нікольське прийняло регіональний турнір з вільної боротьби серед юнаків на честь В.В.Папазова

18 листопада ДЮСШ Нікольського району гостинно зустрічала учасників турніру з вільної боротьби серед юнаків 1999 року народження і молодше на честь майстра спорту В.В.Папазова.

За звання кращих боролися спортсмени із сел. Карань, сел. Старий Крим, сел. Красна Поляна, с. Малоянисоль, міст Маріуполь (5 команд), Бердянськ і Слов’янськ.

На урочисте відкриття турніру завітали перші керівники району – голова райдержадміністрації Володимир Завгородній і голова Нікольської районної ради Василь Мітько.

Учасники показали хорошу і цікаву боротьбу. Тон у змаганнях задавали гості зі Слов’янська – майже усі спортсмени входять до складу збірної України з вільної боротьби. Чемпіонами у своїх вагових категоріях стали Володимир Шамлі, Данило Кушнаренко, Владислав Євдокимов.

Турнір став своєрідним стартовим майданчиком для наших борців початківців – саме звідси починається відлік впевнених перемог і вміння знайти правильний висновок при поразці.