Ростислав Білостоцький – срібний призер чемпіонату України з боксу серед чоловіків

З 14 по 20 листопада в Харкові проходив XXV чемпіонат України з боксу серед чоловіків.

Донецьку область на змаганнях представляли 12 спортсменів, які боролися в 7 вагових категоріях, та їх тренери: Анатолій Переяслов (Бахмут), Андрій Музика (Маріуполь), Павло Івахненко (Білицьке), Олександр Шостак (Селидове).

Найкращий результат серед наших боксерів показав Ростислав Білостоцький з Маріуполя (КДЮСШ «Лідер», тренер Ярослав Підмастерчик), який здобув срібну медаль у ваговій категорії до 49 кг.

П’яте місце у вазі до 56 кг посів Ростислав Кравченко (Селидове / Бахмут, ДВУОР, ДЮСШ, тренери Олександр Шостак, Анатолій Переяслов).