Тхеквондист Андрій Гарбар – бронзовий призер юніорського чемпіонату світу

З 16 по 20 листопада в канадському Бернабі відбувся чемпіонат світу з тхеквондо ВТФ серед юніорів.

В останній день змагань медаль до активу Донецької області і збірної України приніс Андрій Гарбар з Дружківки.

У суперважкій ваговій категорії понад 78 кг наш тхеквондист стартував з дострокової перемоги над суперником з Китаю, яку він здобув завдяки великій перевазі в набраних балах – 13:1.

У чвертьфіналі українець переміг 16:10 представника Ірану Ерфана Наземі, але в поєдинку за вихід у фінал поступився 2:4 майбутньому чемпіону світу росіянину Георгію Танделову. Таким чином, Андрій завоював звання бронзового призера змагань.

Начальник управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик вітає Андрія Гарбара та його тренера Юрія Бірюкова з медаллю світової першості і бажає яскравих перемог на майбутніх стартах найвищого рівня!