У Горлівці відбувся фінал чемпіонату дворового футболу «Ярдбол-2013» на Кубок міського голови

У фінальних іграх турніру, які відбулися на стадіоні «Олімп» дитячо-юнацької спортивної школи № 3, взяли участь 6 найсильніших команд: чотири – молодшої вікової групи, дві – старшої.

Міський турнір з ярдболу на Кубок міського голови, присвячений Дню шахтаря та Дню Незалежності України, проходив на спортивних дворових майданчиках Горлівки з 3 по 24 серпня. Організатором змагань виступив відділ фізкультури та спорту департаменту освіти, молоді та спорту міської ради спільно з громадською організацією «Україна молода». Усього в турнірі взяли участь 25 команд, з них 19 команд віком від 14 до 17 років, і 6 команд – старше 18 років.

У молодшій віковій групі кращою за підсумками змагань стала команда кімнати школяра «Юність» (Бесарабка), другою – «Буревісник», третьою – «Кочегарка».

У старшій віковій групі кубок Міського голови завоювала команда «Комсомол», друге місце посів колектив «Донбас», а третє місце – «Білі брати».