У змаганнях «Веселі старти» кращих визначали школярі Великоновосілківського району

12 листопада у Великоновосілківському районі відбувся ІІ етап обласних змагань «Веселі старти».

За звання кращих боролися 80 учасників з 8 команд: Великоновосілківської гімназії з ЗОШ І ст., Великоновосілківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, Роздольненської ЗОШ І-ІІІ ст., Розливенської ЗОШ І-ІІІ ст., Старомайорської ЗОШ І-ІІІ ст., Старомлинівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, Октябрської ЗОШ І-ІІІ ст., Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ст.

Програма складалася з 4-х комплексних естафет: «Швидкість з м’ячем», «Ловкий м’яч», «Флорбол» та «Стрітбол».

За кількістю набраних балів переможцем районного етапу стала команда Великоновосілківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2. Друге місце посіла Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, третє – Великоновосілківська гімназія з ЗОШ І ст.

Кращі команди отримали медалі та грамоти від управління освіти, молоді та спорту Великоновосілківської райдержадміністрації. Депутат районної ради Валерій Зеркаль нагородив переможців футбольними, волейбольними і баскетбольними м’ячами, скакалками, наборами для настільного тенісу та шахів.