П’ята суха перемога «Донбасу» в УХЛ

9 листопада в 18-му турі Української хокейної ліги сезону 2016/17 «Донбас» здобув п’яту «суху» перемогу. Компанію київським «Дженералз» (4:0), білоцерківському «Білому Барсу» (11:0 і 8:0) і криворізькому «Кривбасу» (2:0) склав харківський «Витязь».

Твердий намір перемогти крупно і впевнено господарі підтвердили вже в дебюті. Причому дві з трьох шайб «Донбас» забив у більшості, поліпшивши свою статистику в цьому показнику. Так за порушення правил гостей голом покарав Олег Шафаренко, а поки 2-хвилинний штраф відбував Роман Сальников, попаданням у ціль відзначився дебютант «Донбасу» Єгор Безуглий. Під завісу періоду ефектно позначку 3:0 встановив Євген Никифоров, якому асистував Микита Буценко.

У другій 20-хвилинці донеччани продовжили контролювати хід зустрічі і забивати. З тією лише різницею, що в першому відрізку три голи пропустив В’язовов, а в другому чотири – Напненко.

Спочатку екс-голкіпера «Донбасу» змусив капітулювати Мартиньш Яковлевс, який закинув дебютну шайбу в УХЛ. А потім ще по разу пролом в обороні харків’ян знайшли Буценко, Никифоров і Денис Кочетков.

Добили гостей Шафаренко і Буценко, які оформили по дублю в зустрічі. А крапку в матчі поставив Вадим Мазур.

«Донбас» Донецьк - «Витязь» Харків - 10:0 (3:0, 4:0, 3:0)

Шайби: 1:0 Шафаренко (Р.Благой, Побєдоносцев), 03:54-біл, 2:0 Безуглий (Рамазанов, Р.Благой), 07:30-біл, 3:0 Никифоров (Буценко, Кугут), 17:58, 4:0 Яковлевс (Кочетков), 20:17, 5:0 Буценко (Лялька, Никифоров), 24:41, 6:0 Никифоров (Буценко), 34:12-біл, 7:0 Кочетков, 34:34, 8:0 Шафаренко (Рамазанов, Кочетков), 54:53, 9:0 Буценко (Никифоров), 56:56-біл, 10:0 Мазур, 59:43.