Борці Донеччини греко-римського стилю здобули три «золота» на Кубку України серед молоді

9-10 листопада в Харкові проходив Кубок України з греко-римської боротьби серед молоді.

Донецьку область на змаганнях успішно представили три спортсмени, вихованці тренера Андрія Суровягіна, які здобули перемоги у своїх вагових категоріях.

У фінальному поєдинку у вазі 60 кг Олександр Грушин був сильнішим за свого давнього суперника Антона Куценка.

Сергій Грушин був на висоті у категорії 66 кг. У вирішальній битві він впевнено здолав Ігоря Бичкова з Вінниці.

Яскравий фінал видався у ваговій категорії 84 кг між нашим Дмитром Кіяшком та борцем з Харкова Семеном Новіковим, де в підсумку кращим став представник Донеччини.