Кращі школярки-баскетболістки визначилися в Бахмуті

У Бахмуті завершилися традиційні змагання з баскетболу серед збірних команд дівчат загальноосвітніх шкіл.

Учасниками турніру, який проходив у спортивній залі ЗОШ № 12, стали шість команд.

Перше місце посіли дівчата ЗОШ № 11, які протягом змагань не поступилися жодній команді-суперниці.

За другу сходинку в турнірній таблиці велась запекла боротьба між ученицями ЗОШ № 12 та 18, які перед останнім ігровим днем мали однакову кількість балів. Долю нагород вирішувала очна зустріч цих команд. До останньої хвилини жоден із суперників не мав переваги, і прицільний кидок наприкінці гри приніс бажану перемогу представницям ЗОШ № 12.

Команда-переможець була нагороджена кубком, команди-призери отримали грамоти управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради.