Спортсмени Донеччини стали володарями 6 нагород на чемпіонаті України з бойового самбо

5-6 листопада в місті Ірпінь (Київська область) проходив чемпіонат України з бойового самбо серед юнаків, юніорів та чоловіків.

За підсумками змагань Донецьку область успішно представили 6 самбістів, які здобули 3 «срібла» та 3 «бронзи».

Серед спортсменів бійцівського клубу «Тріада», вихованців тренера Андрія Безуглого, срібними призерами стали Володимир Алексейцев (вагова категорія до 68 кг, 15-16 років) та Денис Кутелія (вагова категорія до 74 кг, 15-16 років), бронзові нагороди отримали Владислав Шульга (вагова категорія до 57 кг, 18+ років) та Данило Верцанов (вагова категорія до 57 кг, 17-18 років).

У ваговій категорії 90 кг змагань серед дорослих дві сходинки п’єдесталу посіли представники Покровська. Срібну медаль завоював Олександр Губернадський, бронзову медаль – Артем Клочко.