Команда тхеквондистів з Дружківки посіла 5 місце на чемпіонаті Україні

З 30 жовтня по 2 листопада у Вінниці проходив чемпіонат України з тхеквондо ВТФ серед ДЮСШ, СДЮСШОР та клубів.

У розділі «керугі» спортсмени Дружківки гідно проявили себе та в різних категоріях стали володарями 4 золотих, 8 срібних і 1 бронзової медалей.

Паралельно відбувся чемпіонат України з тхеквондо ВТФ серед ДЮСШ, СДЮШОР та клубів у розділі «пумсе». Дружківці отримали тут одне «срібло» та дві «бронзи».

За підсумками змагань збірна Дружківки у складі 34 чоловік посіла 5 загальнокомандне місце. Усього участь у чемпіонаті взяли близько 750 спортсменів, які представляли 63 спортивні школи та клуби з 12 областей України та Києва.

Дані змагання стали одним із етапів підготовки українських тхеквондистів до міжнародних стартів 2017 року, а також до чемпіонату Європи серед клубів, який з 6 по 9 лютого наступного року відбудеться в Туреччині.