Борці греко-римського стилю Донецької області здобули 6 медалей чемпіонату України серед юнаків

З 28 по 30 жовтня в Харкові проходив чемпіонат України з греко-римської боротьби серед юнаків 2000-2001 років народження.

У активі спортсменів Донеччини за підсумками змагань опинилося 6 нагород: 2 золоті, 1 срібна та 3 бронзові.

Вихованці СДЮШОР ім. Г.Г.Узуна стали володарями чотирьох медалей. Чемпіоном у ваговій категорії до 42 кг став Геннадій Завертайло, а «бронзу» отримали Олександр Яковлев (42 кг), Олексій Нікольський (46 кг) та Микита Пшеничний (50 кг). Підготували спортсменів тренери Олексій Кривощоков, Ігор Годлевський, Андрій Суровягін, Денис Бутенко.

На п’єдестал пошани у ваговій категорії 46 кг, окрім Олексія Нікольського, піднялися ще два представники Донецької області. Володимир Притков, вихованець КЗ «ДЮСШ м. Слов’янська» (тренер Віктор Агамірян) завоював «золото», а юний борець з Костянтинівки Михайло Квитченко став срібним призером.

Усього в змаганнях взяли участь близько 300 борців, які представляли 25 команд з різних областей України.