Міський етап змагань «Веселі старти» пройшов у Краматорську

21 жовтня в Краматорському НВК (ЗОШ № 6-ДНЗ) відбулися щорічні спортивні змагання «Веселі старти» серед учнів 2006 року народження.

Перший етап заходу проходив на чотирьох округах міста Краматорська. З кожного округа визначили по одній кращій команді, до складу якої входили 10 учасників (4 хлопця, 4 дівчини і 2 у запасі). У підсумками, переможцями округів стали: ЗОШ № 8, ЗОШ № 15, ЗОШ № 26 та Краматорський НВК (ЗОШ №6-ДНЗ).

Школярі змагалися в 4-х комплексних естафетах: «Швидкість з м’ячем», «Ловкий м’яч», «Флорбол» та «Стрітбол».

За підсумками другого етапу кращою стала команда Краматорського НВК (ЗОШ №6-ДНЗ). Друге місце посіли учні ЗОШ № 26, третє та четверте місця – ЗОШ № 15 та ЗОШ № 8 відповідно.

Відзначимо, що команда-переможець – Краматорський НВК (ЗОШ №6-ДНЗ) – представлятиме місто в обласних змаганнях «Веселі старти», що пройдуть у Бахмуті.