Кікбоксери Донецької області здобули низку нагород на всеукраїнських змаганнях у Харкові

20-23 жовтня Харків прийняв фінал Кубка України з кікбоксингу WPKA серед дорослих спортсменів, чемпіонат України з кікбоксингу WPKA серед школярів і чемпіонат України з кікбоксингу ISKA серед юнаків та юніорів.

Донецьку область на змаганнях представляли 30 спортсменів – по 15 чоловік із Краматорська та Маріуполя. У їх активі опинилося 9 золотих, 15 срібних та 23 бронзові медалі.

Серед краматорчан, вихованців тренера Сергія Лук’янченка, чемпіонами України стали: майстер спорту України Марія Брежнєва (у категоріях семі-контакт, лоу-кік та лоу-кік курсант), спортсмени-розрядники Олег Беребек (семі-контакт), Данило Годіцкій (К-1 лайт), Максим Єфімік (К-1 лайт).

Серед маріупольців звання чемпіонів України завоювали: Вадим Задніпряний, вихованець тренера Олександра Олійника – у категоріях фул-контакт, лоу-кік, та Олексій Онопрієнко, вихованець тренер Олександра Свечка – у категорії косікі. Відзначимо, що завдяки своєму успішному виступу Вадим Задніпряний виконав норматив майстра спорту України.