Донецькі спортсмени стали призерами Відкритого Кубка України з класичного парашутизму

У Севастополі пройшов Відкритий Кубок України з класичного парашутизму.

Команду нашого регіону представляли спортсмени Донецького авіаційно-спортивного клубу: Дмитро Абрамов, Іван Богуренко, В’ячеслав Виблов, Сергій Сердюк.

У напруженій боротьбі спортсмени області посіли третє місце в групових стрибках на точність приземлення з результатом 123 см з п’яти стрибків.

У індивідуальних стрибках на точність приземлення з результатом 31 см у сумі дев’яти стрибків 2 місце посів спортсмен Донецького АСК, майстер спорту України Дмитро Абрамов. У особистому двоєборстві він також став другим з результатом 10 очок.

Спортсмени-парашутисти Донецького АСК відповідально підійшли до участі в Кубку «Україна-2013». Підготовка до змагань здійснювалася під керівництвом тренера авіаційно-спортивного клубу Віктора Борисовича Чернишова, майстра спорту України, неодноразового чемпіона та призера Чемпіонатів і Кубків України та Збройних Сил.