ХК «Донбас» перемагає в Дружківці «Кривбас»

23 жовтня в Дружківці за підтримки рідних трибун «Альтаїр» ХК «Донбас» здобув восьму перемогу в чемпіонаті, перервавши 6-матчеву впевнену ходу в УХЛ «Кривбасу».

По-справжньому напруженим і наполегливим вийшов перший період. Донеччани як мінімум чотири рази могли відкривати рахунок, проте кожного разу реноме першого воротаря «Кривбасу» підтверджував Денис Черепанов. Кілька моментів було і біля воріт господарів. Однак і тут на висоті діяв Євген Царегородцев.

Внести свої корективи в злагоджену гру воротаря вдалося «Донбасу». Скориставшись помилкою суперників, у контратаку вискочив Євген Никифоров і, зігравши в «стінку» з Романом Благим, ефектно переграв Черепанова – 1:0.

А крапку в матчі в третьому періоді поставив Олег Шафаренко, який за дві хвилини до кінця вдруге змусив капітулювати Черепанова.

Відзначимо, що Євген Царегородцев, у свою чергу, надійно діяв до кінця, оформивши другий шатаут у поточному чемпіонаті.

«Донбас» Донецьк – «Кривбас» Кривий Ріг – 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)

Шайби: 1:0 Никифоров (Р.Благой), 34:00, 2:0 Шафаренко (Р.Благой, Хакимов), 57:50.