Кікбоксери Донеччини – на п’єдесталі Відкритого Кубку України в Рівному

З 13 по 16 жовтня в Рівному проходив щорічний Відкритий Кубок України та Відкритий чемпіонат Рівненщини з кікбоксингу WAKO серед юнаків та юніорів.

Помірятися силами на змагання прибуло більше 450 спортсменів з різних областей України.

За підсумками Кубку кікбоксери Донеччини стали володарями низки нагород. Учні Ігоря Пашинського (м. Новогродівка) посіли шість перших, п’ять других та сім третіх місць. Вихованці Артема Дріги (м. Курахове) посіли сім перших та три других місця, вихованці Дениса Харькіна (м. Костянтинівка) – два перших та одне третє місця.

Змагання проводилися з метою широкого залучення населення до занять фізичною культурою та спортом, розвитку виду спорту та його популяризації в державі, підвищення майстерності спортсменів, відбору сильніших спортсменів до складу збірної команди України для участі в міжнародних турнірах.