ХК «Донбас» всуху розгромив «Білий Барс»

12 жовтня у другий раз в поточному чемпіонаті України з хокею «Донбас» обіграв «Білий Барс» з розгромним «сухим» рахунком.

Поєдинок в Білій Церкві донеччани результативно почали вже на другій хвилині, коли Большаков замкнув розіграш Єгорова і Тарана. Незабаром подвоїв перевагу гостей Свищев, потім двічі Власенка застав зненацька Благой, який забив вперше після повернення в «Донбас». А на першу перерву команди пішли за рахунку 0:5 – за 30 секунд до кінця свою другу шайбу закинув Большаков.

Перейти від захисту до атаки господарям вдалося лише у другому періоді. Граючи у форматі «5х4» вони доставили чимало клопоту Богдану Дьяченку, однак переграти наймолодшого воротаря «Донбасу» нікому так і не вдалося.

У заключному відрізку гості продовжили контролювати хід зустрічі, атакувати, а забили двічі. Спочатку В’ячеслав Хакимов записав до свого активу результативну передачу, а Павло Большаков – хет-трик. А крапку в грі поставив Єгоров, який у цій зустрічі набрав 4 очки (2+2).

«Білий Барс» Біла Церква  «Донбас» Донецьк – 0:8 (0:5, 0:1, 0:2)

Шайби: 0:1 Большаков (Єгоров, Таран), 1:17, 0:2 Свищев (Ворона, Кугут), 3:07, 0:3 Р.Благой, 15:20, 0:4 Р.Благой (Никифоров, Буценко), 18:53, 0:5 Большаков (Єгоров), 19:26, 0:6 Єгоров (Таран), 21:29, 0:7 Большаков (Хакімов), 43:58, 0:8 Єгоров (Большаков, Таран), 56:21.