Боксери Донеччини здобули 4 медалі на чемпіонаті України у віковій групі до 22 років

3-9 жовтня в Кропивницькому проходив чемпіонат України з боксу серед дорослих до 22 років.

Збірну команду Донецької області на змаганнях представляли 10 спортсменів, і чотирьом з них вдалося завоювати медалі.

Чемпіоном у ваговій категорії до 49 кг став Ростислав Білостоцький (Маріуполь, КДЮСШ «Лідер», тренер Ярослав Підмастерчик).

Срібними призерами стали три боксера Донеччини. У ваговій категорії 56 кг друге місце посів Ростислав Кравченко (Селидове - Бахмут, ДВУОР-ШВСМ, тренери Олександр Шостак, Анатолій Переяслов), 69 кг – Максим Пилипець (Бахмут - Білицьке, ШВСМ, тренери Павло Івахненко, Анатолій Переяслов), 49 кг – Сергій Федоров (Маріуполь).

Додамо, що в неофіційному медальному заліку на чемпіонаті України у віковій групі до 22 років боксери Донецької області стали третіми після команд Києва та Харківської області.