Борці Донецької області завоювали медалі XXII Міжнародного турніру пам’яті Юрія Рідченка

23-25 вересня в Броварах (Київська область) проводився XXII Міжнародний турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2001-2002 років народження пам’яті Заслуженого тренера України Юрія Рідченка.

У змаганнях взяли участь 15 регіонів України, а також спортсмени Молдови.

Команду Донецької області представляли спортсмени Бахмута, Краматорська, Слов'янська, Селидового, Торецька. За підсумками нелегкої боротьби вони посіли такі місця:

1 місце – Анастасія Красновид – 34 кг (Бахмут, тренери Максим Єфремов та Андрій Єфремов),
1 місце – Тетяна Профатілова – 52 кг (Торецьк, ДВУОР, тренери Олег Нікіфоров, Григорій Шепелєв),
2 місце – Еліна Пишкіна – 62 кг (Торецьк, ДВУОР, тренери Олег Нікіфоров, Григорій Шепелєв),
2 місце – Данило Синицький – 38 кг (Слов'янськ, тренер Микола Чурай),
3 місце – Аїда Керімова – 34 кг (Торецьк, ДВУОР, тренери Олег Нікіфоров, Григорій Шепелєв),
3 місце – Катерина Шаликова – 44 кг (Бахмут, тренери Максим Єфремов та Андрій Єфремов),
3 місце – Євгенія Сєдих – 52 кг (Бахмут, тренери Максим Єфремов та Андрій Єфремов),
3 місце – Олександр Саранов – 73 кг (Бахмут, тренери Максим Єфремов та Андрій Єфремов).
Відзначимо, що дівчата Донецької області посіли 2 місце в командному заліку змагань.

Чемпіони були нагороджені медалями, грошовими преміями, спортивною екіпіровкою, а призери – медалями, дипломами, плакатами.