Родинське прийняло регіональний турнір з паркового волейболу

10-11 вересня місто Родинське зібрало на волейбольних майданчиках всіх небайдужих людей регіону, щоб весело і цікаво в колі друзів відзначити свято Дня фізичної культури і спорту.

12 змішаних команд з Родинського, Покровська, Мирнограда, Селидового, Білицького, Павлограда билися в регіональному турнірі з паркового волейболу. Для більш видовищної і захоплюючої гри організатори змагань розділили колективи на 2 категорії: дорослі і діти. Дорослі грали в спортивному залі, у той час як діти змагалися на піщаних майданчиках.

За підсумками турніру місця в категорії дорослі розподілилися так: золоті медалі і звання кращих гравців дісталися команді «Ветеранів» (у складі: Артем Шумаков, Ігор Петров, Ірина Оберемок і Галина Парахіна). Срібні медалі взяла команда «ФОК» (в складі: Євген Романенко, Ростислав Ушкварок, Анастасія Кірпікіна, Анастасія Солод). А «бронзу» тут завоювала команда «Родинське» (у складі: Владислав Будавей, Дмитро Яровий, Карина Колибаєва і Юлія Лаленко). Кращим гравцем регіонального турніру визнаний Артем Шумаков.

У молодшій підгрупі першими стали «Щасливчики»: Сергій Бєсков (ЗОШ № 8), Дмитро Апальков (ЗОШ № 8), Владислава Сіренко (ЗОШ № 8), Дар’я Мандрик (ЗОШ № 8). Друге місце посіла команда «Smile» (у складі: Микита Привалов, ЗОШ № 8; Володимир Медвецький, ЗОШ № 8; Аліна Марченко, ЗОШ № 8; Марія Алексєєва, ЗОШ № 35). Третьою серед дітей стала команда «Малюки» (у складі: Денис Бессуцький, ЗОШ № 8; Данило Гулбаков, ЗОШ № 8; Марія Лареонова, ЗОШ № 8; Ірина Нікуліна, ЗОШ № 8).

У кінці турніру переможці та призери були нагороджені грамотами, медалями, кубками від комітету по фізичній культурі та спорту Покровської міської ради.