Ірина Соцька здобула для Донеччини десяту медаль Паралімпійських ігор-2016

15 вересня 2016 року в Ріо-де-Жанейро (Бразилія) у рамках XV літніх Паралімпійських ігор відбулися фінали з ряду видів спорту та нозологій.

Володарем нагороди серед представників Донецької області в складі збірної команди України стала Ірина Соцька – плавчиня з ураженням опорно-рухового апарату зі Слов’янська.

У фіналі дистанції 50 метрів на спині (S2) наша спортсменка здобула «бронзу». Час Ірини – 1:17.22.

Таким чином, ця медаль стала другою в активі Соцької – 9 вересня вона була бронзовою призеркою в запливі 100 м на спині.

Усього на кінець восьмого змагального дня Паралімпіади 2016 року спортсмени Донецької області здобули 10 нагород: 4 золоті та 6 бронзових.

Начальник управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик вітає Ірину та її тренера Світлану Казначеєву з успішним виступом та бажає нових досягнень на найближчих стартах!