Відкрита першість міста «Сила духу» пройшла в Бахмуті

7 вересня в Бахмуті на СК «Металург» пройшла відкрита першість міста «Сила духу» – комплексні змагання серед інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату, які традиційно проводяться в переддень Дня фізичної культури і спорту.

До програми змагань увійшли функціональна їзда, гонки на візках на 100 і 200 м. У першості взяли участь представники громадських організацій інвалідів Бахмута, Краматорська, Слов’янська та Авдіївки.

Серед чоловіків найкращим став відомий бахмутський спортсмен Артур Радковський, а друге і третє місця посіли відповідно Віталій Святошенко і Сергій Баль з Краматорська.

Серед жінок до трійки кращих увійшли:

1 місце – Тетяна Бобровська (Краматорськ),
2 місце – Олена Кравченко (Краматорськ),
3 місце – Вікторія Смоляр (Слов’янськ).

Призери змагань були нагороджені кубками, медалями та грамотами управління з питань фізичної культури і спорту Бахмутської міської ради, а всі учасники – пам’ятними призами та грошовими преміями від міського голови, організаторів і спонсорів.