Кирило Лиходід у складі молодіжної збірної України U-20 з волейболу став срібним призером чемпіонату Європи

7-11 вересня в Пловдиві (Болгарія) відбувся фінальний етап чемпіонату Європи з волейболу між збірними у віці до 20 років.

Донецьку область у складі команди України представляв Кирило Лиходід – гравець клубу «Бахмут», вихованець тренера Олександра Мирного.

У чвертьфінальному матчі українці зустрічалися зі збірною Німеччини, і в підсумку здобули впевнену перемогу з рахунком 3:0 (25:18, 25:22, 25:19).

Найнапруженішим для команди України видався півфінал, де її суперниками стали італійці. Гра закінчилася з рахунком 3:2 (25:12, 24:26, 15:25 26:24, 15:13) на користь вітчизняних волейболістів.

У фінальному матчі українська збірна, на жаль, не змогли здолати поляків – 1:3 (27:29, 21:25, 25:21, 12:25), у результаті чого стала володарем срібних нагород.

Відзначимо, що ці медалі стали першими для чоловічого волейболу за період незалежності України.