Дар’я Русаненко та Владислав Чорний виступили на чемпіонаті світу з пауерліфтингу в Польщі

З 29 серпня по 3 вересня в польському місті Щирк проходить чемпіонат світу з пауерліфтингу серед юнаків, дівчат, юніорів та юніорок.

У третій день змагань, 31 серпня, Донецьку область у складі збірної команди України представили два спортсмени.

Дебютантка світової першості Дар’я Русаненко з Дружківки, яка є вихованкою тренера Сергія Федоренка, виступала у ваговій категорії до 63 кг. За підсумками змагань серед дівчат вона посіла 6 місце із сумою триборства 395 кг: у присіданнях – 180 кг, у жимі лежачи – 82,5 кг, у становій тязі – 132,5 кг.

Серед юніорів у ваговій категорії до 66 кг змагався неодноразовий призер європейських та світових помостів Владислав Чорний з Мангушського району, вихованець тренера Івана Збандута. У жорсткій конкуренції наш пауерліфтер став п’ятим з результатом у сумі триборства 682,5 кг: присідання – 280 кг, жим лежачи – 157,5 кг, станова тяга – 245 кг.

Нагадаємо, у перший день чемпіонату світу в Польщі нагороди здобули пауерліфтери Дружківки Дар’я Лазебна та Руслан Рузімурадов. Усього Донеччину на змаганнях представляють 11 спортсменів.