Результати ХIII туру відкритого чемпіонату Донецької області з футболу

20 серпня відбулися матчі ХІIІ туру відкритого чемпіонату Донецької області з футболу серед аматорських команд.

5:2

Краматорський «Сапфір» після несподіваної осічки в попередньому турі зробив висновки. У матчі з земляками із ФК «Краматорськ» господарі зусиллями Олександра Ситника відкрили рахунок у першому таймі. Але вже на початку другої половини зустрічі їм довелося відіграватися після двох пропущених голів від Сергія Філіппа та Ігоря Стрельнікова. Вивести «Сапфір» уперед допомогли Данило Плахін, знову Олександр Ситник (двічі), а розгромну крапку в матчі поставив Віталій Подольський – 5:2.

У центральному матчі туру між «Словхлібом» і «Зорею» вирішувалася доля лідерства в турнірній таблиці чемпіонату. Слов’янці повели в рахунку завдяки майстерності Андрія Головченка, який віддав гольовий пас-цукерочку, і Євгена Швидкого, який успішно реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером. У дебюті другого тайму Олександр Мачулін заробив пенальті, який результативно пробив Юрій Антонов. 2:0 – гра, по суті, вже була зроблена.

У Кремінній голи забивалися в першій половині зустрічі і вони позначили мінімальну перевагу господарів у зустрічі з великоновосілківським «Прометеєм» – 2:1.

А лиманський «Локомотив», незважаючи на розгромний рахунок 4:0, свою перевагу в гостьовому матчі з «Бахмутом» позначив у кінці поєдинку.