Аліна Логвиненко у складі естафетної команди України 4x400 м посіла 5 місце у фіналі Олімпійських ігор-2016

20 серпня, у передостанній день XXXI Олімпійських ігор, які проходять у бразильському Ріо-де-Жанейро, відбувся фінал з естафетного бігу 4x400 м серед жінок.

Донецьку область у складі четвірки українських легкоатлеток представляла Аліна Логвиненко родом з Артемівська (нині Бахмут) – переможниця і призерка чемпіонатів Європи, фіналістка Олімпіади 2012 року в естафеті 4х400 м.

Наші дівчата (разом із Логвиненко бігли Ольга Бібік, Тетяна Мельник та Ольга Земляк) у фінальному забігу фінішували п’ятими з результатом 3:26.64.

Відзначимо, що в кваліфікації українки показали час 3:24.54, який був третім у загальному заліку та їх найкращим у сезоні.

«Золото» в естафеті 4x400 м здобула команда США (3:19.06), «срібло» – Ямайки (3:20.34), «бронзу» – Великобританії (3:25.88).