Олімпійські ігри - 2016. Анастасія Спас посіла 30 місце

На XXXI Олімпійських іграх, які проходять у бразильському Ріо-де-Жанейро, 19 серпня завершилися змагання з сучасного п’ятиборства серед жінок.

Донецьку область і Україну тут представляла 23-річна Анастасія Спас родом з Донецька – переможниця та призерка Перших Юнацьких Олімпійських Ігор, чемпіонатів Європи.

Не зважаючи на те, що за два місяці до Олімпіади-2016 Анастасія отримала травму, вона гідно боролася і пройшла всі види змагань.

У плаванні Спас набрала 297 очок і посіла 11 місце (з часом 2:14.54), у фехтуванні вона здобула 16 перемог, що принесло їй 196 очок і 24 місце, у конкурі у її активі було 221 очко (30 місце), у комбайні, що складається з бігу і стрільби, – 384 очки (36 місце).

Загальний результат Анастасії – 1098 очок, що поставило її в заліку на 30 місце серед 36-ти учасниць.

Олімпійською чемпіонкою тут стала Хлоя Еспозіто з Австралії (1372 очки), «срібло» здобула  француженка Елоді Кловель (1356), «бронзу» – полячка Октавія Новацка (1349).