ХК «Донбас» програв перший матч на передсезонному турнірі в Словаччині

18 серпня відбулися перші ігри 18-го Меморіалу Павла Забойника, який проходить у словацькому місті Зволен.

Участь у турнірі беруть 6 команд, серед яких Донеччину представляє ХК «Донбас».

У першому матчі на Меморіалі Павла Забойника наші хокеїсти зустрілися з віце-чемпіоном Білорусі – ХК «Шахтар» із Солігорська.

«Донбас» розпочав матч зі своїх атак, але, всупереч такому старту, швидкий гол у дебюті виявився за «Шахтарем». Після першого періоду команди розкріпачилися і почали грати у відкритий хокей, що призвело до результативності в шість шайб за період. «Донбас» двічі зрівнював рахунок, проте через типові помилки для «літнього хокею» гравці «Шахтаря» силами екс-форварда «Донбасу-2» Романа Малиновського вийшли вперед, а потім і збільшили свою перевагу до трьох шайб – 5:2.

У третьому періоді команди також порадували видовищним хокеєм, на цей раз третина закінчилася з нічийним результатом 2:2. Таким чином, «Шахтар» взяв товариський реванш у «Донбасу» після піврічної домашньої поразки 1:4.

Донбас - Шахтар - 4:7 (0:1, 2:4, 2:2)

Шайби: 0:1 Лівша (Дронов, Левко), 01:14, 1:1 Чердак (Буценко), 24:20, 1:2 Нікулін, 26:12, 2:2 Кочетков (Кугут), 27:00, 2:3 Малиновський (Левко, Карабанов), 33:44, 2:4 Лівша (Відгрен) 35:59, 2: 5 Лівша (Карабанов), 37:19, 2:6 Брахманіс (Кулмала), 41:09, 3:6 Алексюк (Кочетков), 46:41, 3:7 Брикун (Кулмала, Брахманіс), 47:21, 4:7 Захаров (Чердак), 59:30.