Кікбоксери Донеччини – володарі нагород відкритого Всеукраїнського турніру «Кубок Чорного моря»

З 11 по 14 серпня в Одесі в спортивному залі Одеської юридичної академії проходив щорічний Відкритий Всеукраїнський турнір з кікбоксингу WAKO «Кубок Чорного моря».

Ці змагання проводилися з метою сприяння зміцненню здоров’я молоді та формуванню у них здорового способу життя, розвитку кікбоксингу та його популяризації в Україні, а також заради зміцнення дружніх спортивних зв’язків та обміну досвідом між клубами кікбоксингу.

Помірятися силами на турнір прибуло більш ніж 500 спортсменів з України та Молдови.

У Кубку взяла участь і команда з кікбоксингу від Донецької області.

Учні Дениса Харькіна (Костянтинівка) вибороли два «золота». У активі вихованців Леоніда Казаріза (Бахмут) – два «срібла». Спортсмени Ігоря Донцова (Костянтинівка) посіли одне третє місце, чотири других та одне перше. Учні Андрія Безуглого (Слов’янськ) вибороли шість срібних медалей та три золотих. Вихованці Миколи Бессонова (Родинське) посіли два третіх місця, три других та одне перше.