Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Розклад виступу спортсменів Донецької області на Олімпійських іграх - 2016

5 серпня в бразильському Ріо-де-Жанейро стартує найграндіозніша спортивна подія чотириріччя – XXXI Літні Олімпійські Ігри.

У складі національної збірної команди України змагатиметься 21 спортсмен Донецької області – представники 10-ти видів спорту.

Для того, щоб було зручніше слідкувати за виступами українців і вболівати за кожного з наших спортсменів, Національний олімпійський комітет України підготував довідник «День за днем». З розкладом виступу всіх спортсменів олімпійської збірної України в Ріо-де-Жанейро можна ознайомитися тут: http://noc-ukr.org/olympic/games/rio-2016/schedules/ (у довіднику вказаний офіційний час змагань столиці Ігор, тобто +6 годин від київського).

До вашої уваги пропонується детальна інформація щодо виду спорту, виду програми та часу проведення змагань за участю атлетів Донеччини кожного дня.

Розклад виступу спортсменів Донецької області
на XXXI Олімпійських іграх у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

Вид спорту
Прізвище, ім'я
Вид програми,
в/к (кг)
Раунд,
коло змагання
Час у
Ріо-де-Жанейро
Час в Україні
06.08.2016
Теніс настільний
Коу Лей
Одиночний розряд
відбірковий раунд
раунд I,ІІ
09:00
15:00
14:30
20:30
19:00
01:00
Гімнастика спортивна
Радівілов Ігор
Командні змагання,
Багатоборство
кваліфікація
18:30
00:30
Теніс
Марченко Ілля
Одиночний розряд
раунд I
10:45
16:45
07.08.2016
Теніс настільний
Коу Лей
Одиночний розряд
раунд II
10:00
16:00
14:30
20:30
раунд III
20:00
02:00
Теніс
Савчук Ольга
Парний розряд
раунд I
10:45
16:45
Теніс
Марченко Ілля
Парний розряд
раунд I
10:45
16:45
08.08.2016
Гімнастика спортивна
Радівілов Ігор
Командні змагання
багатоборства
фінал
16:00
22:00
Теніс настільний
Коу Лей
Одиночний розряд
раунд III
12:00
18:00
раунд IV
17:00
23:00
21:30
03:30
11.08.2016
Бокс
Буценко Микола
56 кг
попередні раунди
1/32
11:15
17:15
Дзюдо
Блошенко Артем
-100 кг
попередній раунд
1/8, 1/4
10:00
16:00
1/2, поєдинок за 3 м.
15:30
21:30
Туркс Вікторія
78 кг
попередній раунд
10:00
16:00
12.08.2016
Дзюдо
Хаммо Яків
+100 кг
попередній раунд,
1/16
10:00
16:00
Легка атлетика
Семенов Олексій
Метання диска
кваліфікація B
10:55
16:55
Дмитренко Руслан
спортивна ходьба
20 км
фінал
14:30
20:30
13.08.2016
Легка атлетика
Саладуха Ольга
Потрійний стрибок
кваліфікація В
09:40
15:40
15.08.2016
Греко-римська
боротьба
Чернецький Олександр
130 кг
кваліфікація,
1/8
10:00
16:00
Гімнастика спортивна
Радівілов Ігор
Кільця
Опорний стрибок
фінал
14:00
20:00
Легка атлетика
Ткачук Вікторія
400 м з/б
раунд І
21:30
03:30
Семенова Наталія
Метання диска
кваліфікація B
21:50
03:50
16.08.2016
Легка атлетика
Ткачук Вікторія
400 м з/б
1/2 фіналу
21:10
03:10
17.08.2016
Вільна боротьба
Махиня Аліна
69 кг
кваліфікація
10:00
16:00
втішний поєдинок 16:00 22:00
Легка атлетика
Ляхова Ольга
800 м
раунд І
10:55
16:55
18.08.2016
Легка атлетика
Рємєнь Марія
4х100 м
раунд І
11:20
17:20
Плавання синхронне
Гречихіна Олена
Група
технічна програма (команда)
13:00
19:00
Сучасне п'ятиборство
Спас Анастасія
Фехтування
кваліфікаційний раунд
10:00
16:00
19.08.2016
Плавання синхронне
Гречихіна Олена
група
фінал
12:00
18:00
Легка атлетика
Логвиненко Аліна
4х400 м
забіги
20:40
02:40
Рємєнь Марія
4х100 м
фінал
22:15
04:15
Сучасне п'ятиборство
Спас Анастасія
Особиста першість
плавання
10:00
16:00
фехтування
бонус-раунд
12:00
18:00
верхова їзда
15:00
21:00
комбіновані змагання
(стрільба + біг)
15:00
21:00
20.08.2016
Легка атлетика
Логвиненко Аліна
4х400 м
фінал
22:00
04:00
21.08.2016
Легка атлетика
Сітковський Олександр
марафон
фінал
09:30
15:30
 
 
01.08.2016

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2021 році

  

 

Управління в соціальних мережах