Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Склад спортсменів Донецької області – членів олімпійської збірної України в Ріо-де-Жанейро

Донецька область має міцні спортивні традиції, про що красномовно свідчить постійне представництво спортсменів з цього регіону на літніх Олімпійських іграх.

Так, на Олімпіаді в Атланті (1996 р.) виступало 14 атлетів з Донеччини, у Сіднеї (2000 р.) – 16 спортсменів, Афінах (2004 р.) – 19 осіб, Пекіні (2008 р.) – 30 осіб, Лондоні (2012 р.) – 38 осіб. Усього на Олімпійських іграх за часів незалежності України спортсмени Донеччини стали володарями 15 медалей: 3 золотих, 4 срібних та 8 бронзових.

До списку кандидатів на участь у Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро від Донецької області на 2016 рік було включено 61-го спортсмена (30 – елітна група, 31 – провідна група) з 15-ти видів спорту. Пройти цей складний шлях завоювання ліцензій та виконання нормативів вдалося більше, ніж третині від цієї цифри. До національної олімпійської команди України, яка їде в Бразилію, увійшов 21 спортсмен – представники Донецької області з 10-ти видів спорту.

Склад спортсменів Донецької області, які увійшли
до офіційної делегації національної збірної команди України
для участі в Іграх ХХХІ Олімпіади 2016 року у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

№ з/п
Прізвище, ім’я, по-батькові
Дата народження
Вид спорту
Вид програми
(вагова категорія)
ФСТ
Консолідований залік
Тренери
Примітки
(перший тренер)
1.   Бокс – 1
1
Буценко Микола Валерійович
20.06.1991
Бокс
56 кг
Україна
Вінницька-Донецька
Лоївський Л.М. Буценко В.Я.
 
2.   Боротьба вільна – 1
2
Махиня Аліна В’ячеславівна
03.01.1991
Боротьба вільна
69 кг
Динамо
Донецька-Хмельницька
(Торецьк)
Шепелєв Григорій Миколайович
Панікар О.В.
Данько Т.Г.
Білоконь Ігор Дмитрович
3.   Боротьба греко-римська – 1
3
Чернецький Олександр
Степанович
17.02.1984
Боротьба греко-римська
130 кг
ЗСУ
м. Київ-Донецька
(Маріуполь)
Чернецький Степан Ярославович Дзігасов А. П.
Чернецький Степан Ярославович
 
Шишман Олександр
Федорович
 
Спаринг-партнер
 
 
 
 
 
4.   Гімнастика спортивна – 1
4
Радівілов Ігор Віталійович
19.10.1992
Гімнастика спортивна
команда, особисте багатоборство
Динамо
Спартак
м. Київ-Донецька
(Маріуполь)
Лаврухін Вячеслав Вячеславович
Лаврухіна Ірина Федорівна
Кисельов В’ячеслав Вікторович
5.   Дзюдо – 3
5
Блошенко Артем Олексійович
01.02.1985
Дзюдо
100 кг
Динамо
Донецька-Дніпропетровська
(Бахмут)
Кудрявцев Петро Олексійович
Харламов В.В.
Кудрявцев Петро Олексійович
6
Туркс Вікторія Вікторівна
20.10.1987
Дзюдо
78 кг
Динамо
Україна
Донецька-м. Київ
(Бахмут)
Гринь Сергій Олександрович
Міцканюк Василь Васильович
Живанов
Анатолій Федорович
7
Хаммо Яків
Михайлович
11.06.1994
Дзюдо
+100 кг
Динамо Освіта
Донецька-м. Київ
(Бахмут)
Подолякін Євген Володимирович
Дуброва С.В.
Подолякін Євген Володимирович
 
Панько Федір Васильович
 
Спаринг-партнер
 
 
 
 
 
6.   Легка атлетика – 9
8
Дмитренко Руслан Григорович
22.03.1986
Легка атлетика
с/х 20 км
ЗСУ
Донецька
Тобіас Денис Юрійович
Яцюта Геннадій Віталійович
9
Логвиненко Аліна Вікторівна
18.07.1990
Легка атлетика
4х400
Спартак
Донецька
(Бахмут)
Чумак Анатолій Іванович
Хорольський В.І.
 
10
Ляхова Ольга Олександрівна
18.03.1992
Легка атлетика
800 м
Динамо
Полтавська-Донецька
(Дружківка)
Степанцов Костянтин Альбертович
Приходько В.М.
Приходько Віталій Миколайович
11
Рємєнь Марія
Віталіївна
02.08.1987
Легка атлетика
4х100
ЗСУ -Україна
Запорізька Донецька
Тренується самостійно
 
12
Саладуха Ольга Валеріївна
04.06.1983
Легка атлетика
потрійний
Динамо
Колос
Донецька
(Бахмут)
Бойко Анатолій Григорович
Бойко Зоя Олексіївна
13
Сітковський Олександр Васильович
09.06.1978
Легка атлетика
марафон
Динамо
Донецька
(Маріуполь)
Степанцов Костянтин Альбертович
Гешко І.Т.
 
14
Семенов Олексій Сергійович
27.06.1982
Легка атлетика
диск
ЗСУ
Донецька
(Бахмут)
Семенова Ольга Володимирівна
Семенова Марія Володимирівна
15
Семенова Наталя Вікторівна
07.07.1982
Легка атлетика
диск
Динамо
Донецька
(Бахмут)
Семенова Ольга Володимирівна
Франкова Любов Олексіївна
16
Ткачук Вікторія Вікторівна
08.11.1994
Легка атлетика
400 м з/б
Освіта
Донецька
(Бахмут)
Чумак Анатолій Іванович
Краснов О.Г.
Краснов Олександр Геннадійович
7.   Плавання синхронне – 1
17
Гречихіна Олена Сергіївна
11.07.1991
Плавання синхронне
група
Україна
Донецька-Харківська
(Бахмут)
Гребеннікова Ірина Вікторівна Меженіна В.О.
Байдак Наталя Олегівна
Запасна
 
Кашуба Олександра Олександрівна
06.06.1996
Плавання синхронне
 
Україна
Донецька-Харківська
(Бахмут)
Гребеннікова Ірина Вікторівна
 
8.   Сучасне п’ятиборство – 1
18
Спас Анастасія
Юріївна
06.08.1993
Сучасне п’ятиборство
індивідуальні змагання
ЗСУ
Динамо
Київська-Донецьк
(Маріуполь)
Кірпулянський Костянтин Леонідович Сидоров Д.М.
Сидоров Дмитро Михайлович
9.   Теніс – 2
19
Марченко Ілля Васильович
08.09.1987
Теніс
особистий розряд
Україна
Донецька
Богданов В.В.
Філіма М.Ю.
 
20
Савчук Ольга Миколаївна
20.09.1987
Теніс
особистий, парний розряди
Україна
Донецька
Богданов В.В.
Філіма М.Ю.
 
10.   Теніс настільний – 1
21
Коу Лей
20.11.1987
Теніс настільний
особисті
командні
Україна
Донецька
Геворгізов В.Ю.
 
 
 
01.08.2016

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2021 році

  

 

Управління в соціальних мережах