Плавці Донецької області – на п’єдесталі Національного Кубка України

З 14 по 16 липня в Броварах проходив Національний Кубок України з плавання серед жінок, чоловіків, дівчат 2000-го, юнаків 1998-го років народження і молодше.

Серед учасників змагань були спортсмени Донецької області, три з яких стали володарями медалей.

Чотири нагороди завоювала майстер спорту України міжнародного класу Ганна Дзеркаль із Соледара: «золото» – на дистанціях 200 м брасом (результат – 2:31.99) і 200 м комплексним плаванням (2:16.82), «срібло» – 50 м батерфляй (0:27.77) і 50 м вільним стилем (0:26.10).

Чемпіонкою в запливах на 800 м вільним стилем (9:02.07) і 400 м вільним стилем (4:23.87) була майстер спорту України Анна Стеценко. Також вона посіла 3 місце на дистанції 200 м вільним стилем (2:06.61).

Дві медалі в скарбничку Донеччини приніс майстер спорту України з Маріуполя Леонід Григор’єв. На дистанції 100 м вільним стилем він посів друге місце з результатом 0:51.13, а на дистанції 50 м вільним стилем був третім (0:23.25).