Юні футболістки Лиманщини стали другими у фіналі всеукраїнських змагань у Скадовську

У Скадовську Херсонської області пройшла фінальна частина традиційних Всеукраїнських змагань Першості ВФСТ «Колос» АПК України з футболу на Кубок «Золотий Колосок України» серед команд дівчат.

У молодшій віковій категорії 2003-2004 рр.н. від Донецької області взяла участь команда «Багіра» (Лиманський район).

Ігри проходили за коловою системою в одне коло. Спортсменки «Багіри» перемогли «Лідер» (Полтавська обл.) – 4:1, «Колос» (Херсонська обл.) – 4:0, «Ніку» (Черкаська обл.) – 3:0; «Колос» (Житомирська обл.) – 2:0 і одного разу поступилися – з рахунком 0:1 команді «Розточчя» (Львівська обл.), яка й здобула «золото». Представниці Донеччини в підсумку посіли друге місце.

Переможців і призерів нагороджено кубками, грамотами і медалями організаторів змагань.

Згідно класифікації спортивних розрядів, дівчата команди «Багіра» виконали норматив I спортивного розряду з футболу. Склад команди: Каріна Чувилка, Софія Скицька, Альбіна Юденко, Марія Хрєнова, Рімма Гусєва, Ліза Ломова, Ліза Молодюк, Катерина Мартиненко, Катерина Таран, Валерія Тюхтій, Юлія Радчук, Софія Задорожня, Дар’я Запара, Анастасія Грітченко, Юлія Бундюк (тренер Олександр Рєзніков).