Важкоатлети Донеччини здобули ряд медалей на чемпіонаті України серед молоді до 23 років

З 6 по 10 липня в Скадовську (Херсонська область) проходив чемпіонат України з важкої атлетики серед молоді до 23 років.

Спортсмени Донецької області за підсумками змагань здобули ряд нагород.

Чемпіонкою України серед жінок у ваговій категорії до 69 кг стала Олена Коханенко (Дружківка). У сумі двоборства вона підняла 211 кг: у ривку – 93 кг, у поштовху – 118 кг. За перезаліком перше місце тут дісталося Альоні Шевкопляс (Дружківка): 218 кг = 98 кг + 120 кг.

Ще одне «золото» Донеччині приніс Віталій Митрофанов з Білозерського, який у ваговій категорії до 77 кг показав результат 291 кг (у ривку – 130 кг, у поштовху – 161 кг). По перезаліку перше місце в цій ваговій категорії посів Ілля Куліков з Вугледара (302 кг = 137 кг + 165 кг).

Бронзовим призером у надважкій вазі +105 кг став Максим Навольнєв (Новогродівка) із результатом у сумі двоборства 348 кг. Третім за перезаліком у цій вазі був Максим Кобець (Дружківка/Ясинуватський район): 370 кг = 170 кг + 200 кг.

Відзначимо, що четверті місця з достойними результатами посіли три представники Дружківки: Анастасія Паніматченко (в/к до 53 кг), Олександр Гладиш (в/к до 85 кг) та за перезаліком Ігор Обухов (в/к до 85 кг).

Усього чемпіонат України зібрав рекордну кількість учасників – понад 340 осіб.