Данііл Нікулін – чемпіон України з велоспорту на шосе серед юніорів

З 6 по 10 липня 2016 року у місті Біла Церква проходить основний чемпіонат України з велоспорту на шосе з олімпійських видів програми серед юніорів та юніорок, який є відбірковим до чемпіонату Європи та світу серед юніорів з велоспорту на шосе.

Своє місце в збірній команді України до чемпіонату Європи та світу під №1 забронював представник Донецької області, вихованець ОСДЮСШОР з велосипедного спорту Данііл Нікулін (особистим тренером є Заслужений тренер України Валерій Красов).

Олімпійську дисципліну - індивідуальну гонку на час на 20 км Данііл пройшов за 33 хв. 43 сек, такий результат дозволив йому здобути золоту медаль, незважаючи на несприятливі погодні умови та сильній вітер. Друге місце та срібну медаль виборов представник Київської-Ровенської областей Юрій Бурченя, його час – 34 хв. 18 сек, бронза у Єнікова Іллі – м. Київ, 34 хв. 24 сек.

Всього у змаганнях прийняло участь 165 спортсменів із 24 регіонів України. Команда Донецької області була представлена 4 юніорами.

Змагання ще тривають, 10 червня відбудеться групова гонка 125 км у юніорів.

На фото - чемпіон України 2016 Данііл Нікулін з тренером Валерієм Красовим.