У Маріуполі проведено Спартакіаду пришкільних таборів другої зміни

З 20 червня по 8 липня у місті Маріуполі традиційно проводились змагання Спартакіади пришкільних таборів другої зміни, які було організовано управлінням освіти, управлінням з фізичної культури та спорту Маріупольської міської ради та міським центром позашкільної роботи.

До програми змагань були включені рухливі ігри та міні-футбол.

У заході брали участь учні 1-4 класів 17 пришкільних таборів (340 учнів).

Змагання проводились в 3 етапи.

22 червня відбулись районні змагання з рухливих ігор «Мисливці і качки», а 29 червня - змагання з міні-футболу. 6 липня на спортивній базі загальноосвітньої школи № 65 пройшов фінал міського етапу другої зміни, на який були запрошені переможці районних змагань з рухливих ігор та міні-футболу - команди навчальних закладів: ЗОШ № 7, 10, 21, 26, 54.

У поєдинку за перше місце з міні-футболу в запеклій боротьбі перемогу здобула команда ЗОШ № 21, яка обіграла команду ЗОШ № 26. Третє місце поділили команди ЗОШ № 7 та ЗОШ № 10.

У змаганнях з рухливих ігор у фінальній грі команда ЗОШ № 21 обіграли команду ЗОШ № 54, на третьому місці команда ЗОШ № 7 і команда ЗОШ №10.

Команда ЗОШ № 21 стала обсолютним переможцем Спартакіади пришкільних таборів другої зміни.

Переможцям та призерам були вручені дипломи управління з фізичної культури та спорту Маріупольської міської ради та спортивні призи.