Олена Сідорська і Тетяна Юр’єва здобули «срібло» і «бронзу» на юніорському чемпіонаті Європи з легкої атлетики

В італійському місті Рієті завершився чемпіонат Європи з легкої атлетики серед юніорів.

Спортсмени Донецької області в складі збірної команди України завоювали срібну і бронзову нагороди.

«Срібло» в бігу на 800 метрів здобула Олена Сідорська, яка показала результат 2.01,46 хвилини. Першою стала ісландка Аніта Хінріксдоттір (2.01,14 хв.), яка піднімалась на вищу сходинку п’єдесталу на юнацькому чемпіонаті світу в Донецьку, а третьою – Крістіна Херінг з Німеччини (2.03,11 хв.).

Бронзову медаль в метанні диску з результатом 53 м 15 см здобула Тетяна Юр’єва. «Золото» тут завоювала росіянка Тетяна Широбокова (54,21 м), «срібло» – полька Кароліна Макул (53,25 м).

За підсумками змагань збірна України посіла сьому сходинку в медальному заліку, маючи сім нагород – 2 золоті, 2 срібні та 3 бронзові.