Альона Шевкопляс - бронзова призерка чемпіонату світу серед юніорів та юніорок до 20 років з важкої атлетики

З 23 червня в Тбілісі (Грузія) розпочався чемпіонат світу серед юніорів та юніорок до 20 років з важкої атлетики. З 12 українців, делегованих на ці змагання, 4 – представники Донеччини.

У ваговій категорії до 77 кг з результатом у сумі двоборства 294 кг Куликов Ілля (Вугледар) став 15-м (з 30-ти осіб).

У ваговій категорії до 85 кг з результатом у сумі двоборства 336 кг Обухов Ігор (Дружківка) посів 5-е місце (з 20 осіб), при цьому у поштовху він показав 4-й результат (188 кг).

Виконала норматив майстра спорту України міжнародного класу та завоювала три бронзові нагороди вісімнадцятирічна Шевкопляс Альона (Дружківка/Бахмут). У ваговій категорії до 69 кг Олена набрала 218 кг (98 кг + 120 кг), поступившись у сумі двоборства всього 1 кг більш досвідченій представниці Мексики, яка стала срібною призеркою.

У ваговій категорії +105 кг з результатом у сумі двоборства 364 кг 8-м став Кобець Максим (Дружківка/Ясинуватський район).

На фото:Шевкопляс Альона з тренером Нафанцом Едуардом.