Святослав Беспалов здобув медалі чемпіонату України з веслування на байдарках і каное

8-12 червня в Дніпропетровську відбувся особистий чемпіонат України з веслування на байдарках і каное, а 13-17 червня – чемпіонат України серед юніорів 1998-1999 рр.н. і молоді до 23 років.

Успішно на цих змаганнях виступив представник Донецької області – спортсмен Маріупольської КДЮСШ «Атлетик» Святослав Беспалов.

У особистому чемпіонаті України Святослав завоював бронзову медаль на дистанції К-1 200 м (0.37.38) і посів 4 місце на дистанції К-4 1000 м (3.05.56).

У чемпіонаті України серед молоді до 23 років наш спортсмен був кращим на дистанції К-1 200 м (0.35.94) і на дистанції К-2 200 м (0.33.77), а також другим на дистанції К-1 500 м і четвертим на дистанції К-4 1000 м.

Тренерами Беспалова є Зоя Венгер і Олександр Коньков.

Додамо, що всього в змаганнях взяло участь понад 400 спортсменів з Одеської, Черкаської. Київської, Львівської, Миколаївської, Рівненської, Дніпропетровської, Волинської, Полтавської, Запорізької, Херсонської, Черкаської, Івано-Франківської, Тернопільської, Хмельницької, Харківської, Сумської, Вінницької, Чернігівської областей.