Анастасія Спас та Ірина Хохлова здобули «бронзу» та «срібло» на чемпіонаті Європи із сучасного п’ятиборства

У польському місті Джонков завершилась фінальна частина змагань серед жінок на чемпіонаті Європи із сучасного п’ятиборства серед дорослих.

Учениця Донецької обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи з кінного спорту, сучасного п’ятиборства та триатлону Анастасія Спас завоювала бронзову медаль. Результат чемпіонки і призерки Перших Юнацьких ігор 2010 року – 5384 очки.

Друге місце на змаганнях посіла також наша співвітчизниця Ганна Буряк (5416 очок), а чемпіонкою стала представниця Угорщини Софія Фолдазі (5452 очки).

Ще одна представниця Донеччини, учасниця Олімпійських ігор 2012 року Ірина Хохлова разом з луганчанками Вікторією Терещук та Ганною Буряк стала срібною призеркою в складі збірної команди України.

Загалом від України на змаганнях, які проходять з 13 по 17 липня, беруть участь 12 спортсменів. З них семеро представляють Донецьку область. Завтра на Чемпіонаті будуть розіграні комплекти нагород серед чоловіків.